Wszystkie kategorie

Filtry

Nowy produkt w ofercie
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 6

Laminacja i bindowanie

Laminator i bindownica, to urządzenia, które znajdziemy w wielu biurach, kancelariach, czy punktach ksero. To profesjonalne urządzenia wykorzystywane do zabezpieczania i oprawy dokumentów. W zestaw tych urządzeń powinna się wyposażyć, każda firma, która chce nadać swoim pracom i projektom profesjonalny wygląd. Do ochrony pojedynczych kartek świetnie sprawdza się laminacja. Pokrycie dokumentu folią zabezpiecza go przed wilgocią, brudem czy rozerwaniem. Taki dokument nawet po wielu latach może zachować estetyczny wygląd. Większe pliki dokumentów zabezpiecza się poprzez odpowiednie łączenie i oprawę arkuszy papieru. Istnieje kilka sposobów bindowania. Każdy z nich korzysta z innej techniki oraz grzbietów i okładek. Przy wyborze produktów z tej kategorii kieruj się informacją na temat ilości obsługiwanych kartek, formatu oraz systemem dziurkowania.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)