Wszystkie kategorie

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Więcej Zaznaczono
zastosowanie
  • Więcej Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
Ilość lat gwarancji
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 40

Tusze

Drukarki atramentowe ciągle cieszą się dużą popularnością, zarówno w domach, jak i firmowych biurach. Wyróżniają się bowiem doskonałą jakością wydruku oraz dużą wydajnością. Materiałem eksploatacyjnym do tego typu drukarek jest tusz.

W naszej ofercie posiadamy tusze do wszystkich modeli drukarek takich producentów jak: BROTHER, CANON, EPSON, HP, LEXMARK, PHILIPS, RESDUK, RICOH, RIMAGE i innych.

W łatwym i szybkim odnalezieniu odpowiedniego tuszu do drukarki do danego modelu pomoże branżowa wyszukiwarka, która dodatkowo wyświetla szczegółowe informacje o produkcie oraz jego parametry. Pozwoli to na dobranie materiału eksploatacyjnego w pełni kompatybilnego z danym urządzeniem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że produkt spełni oczekiwania zarówno jakościowe, jak i pod względem bezpieczeństwa i ochrony sprzętu.  

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do jednostek samorządowych, przedsiębiorstw, banków, uczelni i innych.

W każdej kwestii można liczyć na naszą fachową pomoc.

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)