Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
 • Zaznaczono
Marka
 • Zaznaczono
kolor
 • Więcej Zaznaczono
zastosowanie
 • Więcej Zaznaczono
produkt
 • Więcej Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
 • Zaznaczono
Zamiennik/oryginał
 • Zaznaczono
Ilość lat gwarancji
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 198

Tonery

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Oferujemy tonery do drukarek kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi drukarkami dostępnymi na rynku takich marek jak: Brother, Canon, DELL, EPSON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, SHARP, TOSHIBA, XEOX i innych.

Posiadamy szeroki wybór zarówno tonerów do drukarek oryginalnych, jak i zamienników w formie refabrykowanych tonerów do urządzeń laserowych własnej marki DMD. Są to produkty z jakością oryginału i objęte pakietem gwarancyjnym. Produkowane i testowane w naszych laboratoriach spełniają wszelkie normy użyteczności i bezpieczeństwa. Jednocześnie cechują je konkurencyjne ceny. Wszystko to składa się na ogólną satysfakcję klientów, którzy mieli okazję zweryfikować już dostępne u nas produkty.

Dzięki fachowej wyszukiwarce w łatwy i szybki sposób znajdziesz toner, który będzie zgodny z posiadaną drukarką, zaś szczegółowo przedstawione informacje pozwolą na weryfikację jego cech i specyfikacji.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do jednostek samorządowych, przedsiębiorstw, banków, uczelni i innych.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)