Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
Pojemność ml
  • Zaznaczono
Kod oem
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Tusze RIMAGE

Firma RIMAGE została założona w 1978 roku a przez współczesnych ekspertów uznawana jest za lidera w dziedzinie innowacji. Główna siedziba firmy znajduje się we Frankfurcie w Niemczech oraz ma ona swoje filie we Francji i Wielkiej Brytanii.

Początkowo przedsiębiorstwo skupiało swój rozwój w dziedzinie kopiowania dyskietek oraz płyt CD i DVD. Z czasem jednak do swojej oferty firma RIMAGE wprowadziła urządzenia drukujące wraz z wszelkimi komponentami. W bardzo krótkim czasie przedsiębiorcy osiągnęli sukces, wkraczając na rynek europejski, azjatycki oraz amerykański i szybko odnosząc spore sukcesy.

Być może drukarki marki RIMAGE nie są tak powszechnie dostępne a ich zakup jest utrudniony, jednak same urządzenia są bardzo dobrze wykonane a jakość druku można uznać za perfekcyjną. Wiele więc firm decyduje się na zakup urządzenia firmy RIMAGE,

ze względu na doskonałe wydruki.

Firma DMD prowadzi sprzedaż tonerów oraz tuszów do urządzeń drukujących firmy RIMAGE w formie oryginałów oraz zamienników. Warto zaznaczyć, że zamienniki, które posiadamy w ofercie opatrzone są gwarancją rozruchową i nie odbiegają ani jakością, ani efektywnością od oryginałów.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)