Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Pojemność ml
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Zaznaczono
Technologia druku
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 35

Tusze RICOH

Ricoh to japońska korporacja, która nieprzerwanie istnieje na rynku od 1936 roku. Specjalizuje się ona w produkcji drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych do biura. Urządzenia, które są wytworem firmy Ricoh, charakteryzują się wysoką jakością druku oraz doskonałą wydajnością. Przekłada się to na duże zainteresowanie produktami marki Ricoh, które chętnie są kupowane zarówno do użytku domowego, jak i do firm i korporacji.

W naszym sklepie posiadamy oryginalne tusze do drukarki Ricoh, które idealnie odwzorowują kolory sprawiając, że będziemy zadowoleni z każdego wydruku zdjęć czy grafik. Ponadto korzystając z produktów oryginalnych mamy pewność, że są one dopasowane do poszczególnych modeli drukarek sprawiając, iż będziemy mogli przez długie lata korzystać z urządzenia. Posiadamy zarówno tusze w kolorze czarnym, jak i w kolorach yellow, cyan i magenta.

Aby łatwo i szybko dobrać odpowiedni tusz do posiadanego modelu drukarki, należy wpisać w wyszukiwarkę sklepu nazwę i model drukarki. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z ofertą naszego sklepu oraz dobranie najlepszych materiałów eksploatacyjnych dla posiadanej drukarki.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)