Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 3

Tusze LEXMARK

Firma Lexmark to producent urządzeń peryferyjnych, słynący z wytwarzania drukarek. Swoje produkty sprzedaje w ponad 170 krajach, w tym również w Polsce. Ta amerykańska firma specjalizuje się w drukarkach laserowych oraz igłowych. Mimo wycofania się- w sierpniu 2012 roku- z rynku urządzeń atramentowych, firma zapewnia, że nie zaprzestanie dostarczania oryginalnych tuszy.

Lexmark zasłynął z wprowadzenia do drukarek dotykowych ekranów oraz połączenia urządzenia z siecią Wi-Fi. Firma rozwinęła technologię trybu eko-wydruków, dzięki czemu zakupione w naszym sklepie tusze starczą na dłużej.

W swojej ofercie posiadamy oryginalne tusze do drukarki Lexmark. Jednak dobrą jakość oraz niski koszt wydruków zapewnią również zamienniki oraz wkłady regenerowane.

Gama produktów firmy Lexmark skierowana jest do małych i średnich firm oraz korporacji, czyli tam, gdzie ceni się jakość oraz niski koszt wydruków. Dzięki takim materiałom eksploatacyjnym, drukowanie w firmie, czy też prywatnie w domu będzie zarówno ekonomiczne, jak i przyjemne. Aby łatwo i szybko dobrać odpowiedni toner do posiadanego modelu drukarki, należy wpisać w wyszukiwarkę sklepu nazwę i model drukarki.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)