Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
zastosowanie
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 11

Tusze HP

Hewlett-Packard Company (HP) to jeden z największych zakładów projektowo-informatycznych. Prekursorzy druku, znani z wprowadzenia na rynek pierwszej drukarki pod nazwą DeskJet, która przetrwała po dziś dzień w domach i biurowcach jako popularna drukarka atramentowa. Firma ta stale rozwija swoją technologię, dążąc do perfekcji, dlatego mimo wprowadzeniu druku cyfrowego, drukarki HP są nadal pożądanym towarem.

Firma DMD dostarcza zarówno tusze oryginalne, jak i zamienniki, które nie odbiegają jakością oraz poziomem od tych pochodzących bezpośrednio od producenta. Wszystkie oferowane przez nas produkty opatrzone są gwarancją jakości.

Tusze do drukarki HP są stworzone tak, aby podczas użytkowania nie traciły na jakości, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się idealnymi wydrukami, aż do ostatniej kropli atramentu. Jeżeli drukarki używasz wyłącznie okazjonalnie masz pewność, że tusze HP idealnie sprawdzą się w tym zadaniu, z racji ich wydłużonego terminu przydatności do druku, dzięki czemu nie wyschnął tak szybko i nie zapchają dysz w drukarce.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)