Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Więcej Zaznaczono
Pojemność ml
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność ogólna
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 293

Tusze EPSON

Firma Epson buduje swoją markę od ponad czterdziestu lat. Przed dziesięciolecia ugruntowała więc swoją pozycję na rynku urządzeń drukujących, swój rozwój ukierunkowując w stronę drukarek atramentowych. Epson stworzył pierwszą seryjną drukarkę z kolorem „white”, który drukuje na ciemnych powierzchniach. Innowacyjne rozwiązanie stało się na tyle popularne, że w późniejszym czasie głowice Epsona były modyfikowane i przenoszone do innych modeli.

Jakość drukarek Epson jest oceniana jako bardzo dobra. Często drukarki te wykorzystuje się w zakładach fotograficznych, ponieważ wysokiej jakości toner potrafi odtworzyć fotografie w idealnym odwzorowaniu kolorów. Drukarki te są sporych gabarytów, jednak warto na nie postawić, ze względu na dobrą cenę urządzenia i stosunkowo niski koszt wydruku.

Drukarki atramentowe Epson słyną z nietypowych płaskich kaset z tuszem. Tusze do drukarki Epson są one dostępne w naszym sklepie w postaci oryginałów pochodzących bezpośrednio od producenta, jak i w formie zamienników. Firma Epson ostrzega przed nabywaniem kaset z niesprawdzonych źródeł, gdyż chip oraz zawartość może trwale uszkodzić urządzenie drukujące.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)