Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 5

Tusze CANON

Japoński producent, który słynie z tworzenia aparatów fotograficznych, musi również produkować urządzenia o najwyżej jakości kolorowego wydruku. Canon starał się stworzyć urządzenie, które idealnie będzie odwzorowywać kolory zapisane przez matrycę fotograficzną. Firma chciała, aby bez ciemni i skomplikowanego oprzyrządowania fotograf samodzielnie mógł wywołać zdjęcia. Dzięki technologii Movie-Print drukarka może wydrukować obraz w wyższej rozdzielczości DPI, co pozwala na uzyskanie fotografii o niezwykle ostrych parametrach.

Aby osiągnąć jak najlepszą jakość wydruków, w przypadku tej firmy zalecamy, aby wykorzystywać oryginalne tusze do drukarki Canon, pozwalają one bowiem uzyskać kontrastowy i dobrze nasycony obraz. W naszym asortymencie dostępne są również zamienniki odrębnych producentów, które parametrami nie odbiegają niczym od tych oryginalnych. Wszystkie sprzedawane przez nas tusze opatrzone są gwarancją jakości, przez co klient ma pewność, że kupuje dobre i sprawdzone produkty. Wkłady, które są dostępne w naszej ofercie, to pojedyncze kolory tuszy lub kompletne zestawy Rainbow-Kit.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)