Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 114

Tusze BROTHER

Od kiedy na polskim rynku pojawiły się drukarki marki Brother, mówi się o rozpoczęciu nowej ery taniego druku. Setki dostępnych urządzeń o różnych parametrach i kolorach sprawdzą się doskonale przy każdym zadaniu- zarówno w domu,  firmie, jak i zakładzie fotograficznym.

Drukarki dobrze radzą sobie z wydrukami monochromatycznymi, jednak ciągle udoskonalana przez firmę technologia druku sprawia, że wydruki kolorowe są również wysokiej jakości. Wydruki kolorowe są soczyste i żywe, szerokie spektrum barw pozwala wydrukować fotografie w rzeczywistym odzwierciedleniu- wpływ na to mają wysokiej jakości tusze do drukarki Brother.

Marka Brother oczywiście zaleca używania swoich tuszy jako tych pochodzących od producenta, jednak nie zabrania używania zamienników, które niekiedy umożliwiają wydruk większej ilość stron, niż na oryginalnych wkładach. Urządzenia oraz wkłady są stosunkowo tanie, dlatego w szybkim tempie zdobyły swoich sympatyków.  Niezależnie od modelu, nasza firma prowadzi sprzedaż zarówno tuszy oryginalnych, jak i zamienników do urządzeń firmy Brother. Na tusze, które są dostępne w naszym asortymencie, dajemy gwarancję jakości- dotyczy to w równym 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)