Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 134

Tonery XEROX

Xerox to jeden z liderów w branży urządzeń biurowych. Firma ta istnieje od początku XX wieku i przez ten czas wypracowała szereg patentów w zakresie technologii drukowania oraz kopiowania dokumentów. Tworzone przez firmę drukarki, dzięki swoim zaletom, jak chociażby jakość wydruku oraz jego prędkość, są produktami, z których chętnie korzystamy.

W sprzedaży posiadamy oryginalne tonery do drukarki Xerox. Są to niezawodne materiały eksploatacyjne, optymalizowane pod dany model urządzenia drukującego, zapewniające niezmienną jakość oraz zadowalającą wydajność. Ponadto gwarantują ekonomiczne drukowanie, sprawdzając się zarówno w warunkach domowych, jak i w pracach biurowych firm. Istotny jest także ich minimalistyczny wpływ na środowisko- poprzez zastosowanie technologii tonerów niskotemperaturowych, drukarka szybciej się nagrzewa oraz zużywa mniej energii.

Oryginalne produkty, pochodzące od autoryzowanego producenta, gwarantują realne odzwierciedlenie kolorów oraz ich intensywność, dzięki czemu możemy cieszyć się najlepszą jakością wydruków zdjęć czy grafik.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)