Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
  • Więcej Zaznaczono
Więcej informacji
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 69

Tonery TOSHIBA

Toshiba to znana, japońska firma, zajmująca się technologiami elektrycznymi oraz elektronicznymi. Powstała w 1939 roku i choć obecnie głównym produktem przez nią wytwarzanym są komputery typu notebook, to w swojej ofercie posiada również sprzęt biurowy, a w nim urządzenia drukujące.

Wszystkich użytkowników drukarek Toshiba, niezależnie od modelu sprzętu, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą materiałów eksploatacyjnych, wśród których są tonery do drukarki Toshiba. Posiadamy zarówno oryginalne tonery z gwarancją producenta, jak również wysokiej jakości zamienniki tonerów Toshiba, które stanowią rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i wydajne. Są to produkty w pełni bezpieczne, dedykowane poszczególnym modelom marki.

Jeśli niełatwo podjąć decyzję o tym, czy wybrać tonery oryginalne, czy też ich zamienniki, wato skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie, gdzie po wpisaniu modelu drukarki pojawią się dedykowane im materiały eksploatacyjne. Po zapoznaniu się z opisami produktów, wybór będzie zdecydowanie prostszy.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)