Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
 • Zaznaczono
typ
 • Więcej Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
 • Więcej Zaznaczono
Wydajność (przy 6% pokryciu strony a4) str.
 • Zaznaczono
Wydajność str.
 • Zaznaczono
Wydajność (przy 6% pokryciu strony a1) str.
 • Zaznaczono
Pojemność w proszku gram
 • Więcej Zaznaczono
Kod oem
 • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 218

Tonery RICOH

Ricoh jest japońską korporacją, istniejącą od 1936 roku, specjalizującą się w produkcji drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych do biura. Urządzenia wychodzące z taśmy tego producenta charakteryzują się wysoką jakością druku oraz doskonałą wydajnością. Sprawia to, że ich produkty są chętnie kupowane zarówno do użytku domowego, jak i do firm i korporacji.

W naszym sklepie oferujemy oryginalne tonery do drukarki Ricoh, które idealnie odwzorowują kolory sprawiając, że będziemy zadowoleni z każdego wydruku. Ponadto produkty oryginalne są dopasowane do poszczególnego modelu drukarki sprawiając, iż będziemy mogli długie lata korzystać z urządzenia. Posiadamy zarówno tonery w kolorze czarnym, jak i kasety z tonerem w kolorach yellow, cyan i magenta.

Aby łatwo i szybko dobrać odpowiedni toner do posiadanego modelu drukarki, należy wpisać w wyszukiwarkę sklepu nazwę i model drukarki lub symbol tonera. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z ofertą naszego sklepu oraz dobranie najlepszych materiałów eksploatacyjnych dla naszej drukarki.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)