Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
zastosowanie
  • Więcej Zaznaczono
produkt
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 90

Tonery RESDRUK

Każdy użytkownik urządzenia drukującego musi podjąć decyzję dotyczącą wyboru materiałów eksploatacyjnych do swojego sprzętu. Najczęściej decydujemy się na produkty oryginalne, czyli takie, których producentem jest ta sama firma, od której pochodzi drukarka oraz na zamienniki, czyli tonery marki innej, niż sprzętu drukującego.

Za opcją drugą zdecydowanie przemawia cena, gdyż koszt stosowania zamienników jest znacznie niższy, niż w przypadku używania oryginalnych produktów. Tonery RESDRUK to sprawdzone produkty, które dedykowane są większości znanych na rynku marek drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Są to produkty, które jakością oraz wydajnością w żaden sposób nie odbiegają od oryginalnych tonerów. Dodatkowo producent udziela rocznej gwarancji na swoje produkty, co jest okresem dłuższym, niż w przypadku niektórych materiałów innych, renomowanych marek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tonerów RESDRUK. Gwarantujemy 100-procentowe zadowolenie z produktów marki RESDRUK.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)