Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 33

Tonery PANASONIC

Japońska firma Panasonic działa w branży elektronicznej już od ponad stu lat. Tak bogate doświadczenie pozwala na produkcję urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych, wyróżniających się niezwykłą żywotnością produktów, sprzyjając jednocześnie ochronie środowiska. Chętnie więc korzystamy z drukarek marki Panasonic, także ze względu ich drugiego atutu, jakim jest duża wydajność. Wszystko to sprawia, że urządzenia z logo Panasonic można często spotkać w prywatnych domach bądź firmowych biurach.

W naszym sklepie posiadamy zarówno oryginalne tonery do drukarki Panasonic, jak i dedykowane do nich zamienniki wiodących marek, które w niczym nie odbiegają od produktów dostarczanych przez producenta. Jedyną różnicą pomiędzy nimi jest cena. Zaś pewne źródło zakupu tonerów zamiennych daje gwarancję ich niezawodności a także bezpieczeństwa dla sprzętu, w którym toner znajdzie zastosowanie.

Jeśli nie wiesz na jaki produkt się zdecydować, warto skorzystać z wyszukiwarki naszego sklepu- wpisując nazwę i model drukarki pojawi się bogata oferta dostępnych produktów z opisami, dzięki którym wybór stanie się łatwiejszy.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)