Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność str.
  • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 159

Tonery OKI

Japońska firma Oki to jeden z gigantów w branży elektronicznej. Produkowane przez nią drukarki są chętnie wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również i wszelkie duże i małe firmy. Oki to także doskonała jakość produkowanych materiałów eksploatacyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm ekologicznych- między innymi firma wykorzystuje bioplastiki, dzięki czemu ogranicza do minimum emisję dwutlenku węgla.

Użytkownicy urządzeń drukujących oraz wielofunkcyjnych marki Oki, muszą pamiętać o doborze właściwych materiałów eksploatacyjnych, przypisanych danemu modelowi drukarki. Oferujemy tonery do drukarki Oki, spośród których każdy wybierze odpowiedni dla siebie produkt. Posiadamy zarówno produkty oryginalne pochodzące bezpośrednio od producenta drukarek, jak i pełnowartościowe zamienniki, będące ich tańszą alternatywą. Firma DMD daje gwarancję na produkowane przez siebie zamienniki do drukarek marki Oki oraz zapewnia o jakości odpowiadającej oryginałom. W ofercie zarówno tonery monochromatyczne, jak i kolorowe.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)