Wszystkie kategorie

Filtry

Nowy produkt w ofercie
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Gwarancja
  • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 209

Tonery LEXMARK

Lexmark to firma powstała w 1991 roku, w wyniku wydzielenia z jednego z najstarszych przedsiębiorstw informatycznych na świecie (IBM) odrębnego działu, zajmującego się drukarkami oraz materiałami eksploatacyjnymi do nich. Zasłynęła z bogatej oferty urządzeń wielofunkcyjnych, cieszących się bardzo dobrą jakością ale także i z monochromatycznych drukarek, pozwalających tanim kosztem drukować duże ilości dokumentów.

Użytkownikom polecamy tonery do drukarki Lexmark w formie oryginałów, pochodzących bezpośrednio od firmy Lexmark. To materiały eksploatacyjne najwyższej jakości, wysokiej wydajności a jednocześnie korzystne cenowo. Dodatkowo są to produkty powstałe według najnowszych technologii i standardów, zapewniając bezproblemową pracę. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą  materiałów eksploatacyjnych dedykowanych poszczególnym modelom drukarek marki Lexmark. Są to kasety zarówno z tonerem czarnym, jak i z poszczególnymi kolorami- cyan, magenta, yellow.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)