Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 6

Tonery KONICA MINOLTA

Jeszcze do niedawna istniały dwie japońskie firmy - Minolta oraz Konica, dopiero w 2003 roku doszło do ich połączenia, a nowopowstała korporacja stała się jedną z najpopularniejszych wśród producentów drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych na świecie. Konica-Minolta tworzy sprzęt najwyższej jakości, dlatego jest on tak chętnie wybierany zarówno do firmowych biur, jak i do prywatnych domów. Urządzenia te charakteryzują się bowiem wysoką jakością druku, niezwykłą wydajnością oraz długą żywotnością.

W naszej ofercie posiadamy oryginalne tonery do drukarki Konica, pasujące do większości dostępnych na rynku urządzeń drukujących. Są to pojedyncze tonery czarne lub kolorowe lub całe zestawy. Oryginalne tonery cechuje precyzyjne wykonanie oraz dokładne dopasowanie do danego modelu drukarki. Co więcej, przy ich produkcji zastosowano innowacyjne rozwiązanie, przyczyniające się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla i ochrony środowiska, poprzez włączenie biomasy w skład tonerów. Poza aspektem ekologicznym ma to bardzo duży wpływ na wydajność produktu.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)