Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Tonery HP

Firma Hewlett-Packard, czyli słynne HP, funkcjonuje od 1939 roku. Na przestrzeni tych lat w zakresie swojej działalności trudniła się produkcją wielu urządzeń, jednak dziś śmiało można stwierdzić, że nic nie wyszło jej tak dobrze, jak drukarki. Drukarki HP są powszechnie spotykane zarówno w biurach, jak i prywatnych domach, gwarantując doskonałą jakość wydruków oraz niskie koszty eksploatacyjne. Współcześnie najchętniej wybierane są urządzenia wielofunkcyjne, posiadające oprócz opcji drukowania także funkcję skanowania oraz kopiowania dokumentów.

W naszej ofercie posiadamy tonery do drukarki HP w formie oryginalnych produktów Hewlett-Packard, jak również jakościowe zamienniki. Toner oryginalny HP jest nieznacznie droższy od jego zamiennika, gwarantując najwyższą jakość druku, jednak za wyższą cenę. Dla użytkowników drukarki HP, którzy pragną zminimalizować koszty eksploatacyjne urządzenia, polecane są najlepsze zamienniki, które jakością nie odbiegają od oryginalnych produktów. Jesteśmy na tyle pewni swoich zamienników, iż obejmujemy je gwarancją. 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)