Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność ogólna
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 16

Tonery EPSON

Epson to japoński producent urządzeń elektronicznych, który pioniersko zastosował w swoich biurowych drukarkach oraz urządzeniach wielofunkcyjnych system stałego zasilania atramentem, dzięki czemu drukowanie nawet małej ilości stron i bardzo rzadko nie stanowi problemu dla urządzenia, nie wpływając również na pogorszenie jakości wydruku.

W naszej ofercie posiadamy tonery do drukarki Epson. Są to zarówno oryginalne produkty pochodzące od producenta, jak również wysokiej jakości zamienniki, na które również udzielamy gwarancji. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj materiałów eksploatacyjnych się zdecydujesz, zapewniamy doskonałe wydruki przy ich użyciu. Znajdziecie u nas zarówno pojedyncze, czarne i kolorowe tonery, jak i komplety CMYK.

Wybierając tonery do drukarki Epson w naszym sklepie, stawiasz nie tylko na doskonałą jakość wydruków, ale jednocześnie na wydajność produktów oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy materiały eksploatacyjne dedykowane większości dostępnych modeli drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Epson.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)