Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 66

Tonery DELL

Jednym z gigantów w branży elektronicznej jest firma Dell, która spośród bogatej oferty różnorakich urządzeń, szczyci się także produkcją drukarek. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, idącą w parze z korzystnymi cenami.

Jako producent materiałów dla firm i domów, posiadamy szeroką ofertę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących wszystkich marek, w tym tonery do drukarki Dell, zarówno w formie oryginałów, jak i ich zamienników, produkowanych przez nas samych, a także pochodzących od renomowanych producentów. Oferujemy produkty najwyższej jakości, gwarantujące wyrazistą jakość wydruków. Tworzone przez nas produkty są w pełni kompatybilne z poszczególnymi modelami urządzeń firmy Dell.

Decyzja dotycząca wyboru materiału eksploatacyjnego pomiędzy oryginałem a zamiennikiem, powinna w dużej mierze zależeć od szacunkowej ilości wydruków- jeśli jest to drukarka wykorzystywana do celów prywatnych, w warunkach domowych, gdzie tych wydruków jest stosunkowo niewiele i niezbyt często, możemy śmiało wybrać oryginalny toner Dell. Z kolei w firmowym biurze, gdzie dokumentów drukuje się zdecydowanie więcej i częściej, lepszym rozwiązaniem będzie użycie zamiennika.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)