Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Kod oem
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Technologia druku
  • Więcej Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 165

Tonery CANON

Canon jest japońską firmą, znaną przede wszystkim z produkcji sprzętu fotograficznego i kamer, ale także słynąca z doskonałej jakości wielofunkcyjnego sprzętu drukującego, atramentowego oraz laserowego. Są to drukarki chętnie wykorzystywane zarówno w  większych firmach, jak i domowych biurach.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych, wśród których znajdują się także tonery do drukarki Canon w postaci oryginałów bądź zamienników.

Oryginalne tonery do drukarki Canon charakteryzują się niezawodnością, jednak obecnie produkowane materiały eksploatacyjne w formie zamienników wcale od nich nie odbiegają. Zamienniki to produkty pochodzące od różnych producentów, w tym także najwyższej jakości tonery produkcji DMD, zapewniające poziom wydruków tożsamy z oryginalnymi tonerami, za którymi dodatkowo przemawia niższa cena. Są to także materiały objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Posiadamy tonery do wielu modeli drukarek Canon oraz we wszystkich kolorach- czarnym (black), żółtym (yellow), czerwonym (magenta) i niebieskim (cyjan).

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)