Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
Ilość w opakowaniu szt.
  • Zaznaczono
Wydajność (przy 5% pokryciu strony a4) str.
  • Więcej Zaznaczono
Wydajność str.
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 106

Tonery BROTHER

Firma Brother to uznawany na całym świecie producent urządzeń biurowych - drukarek, skanerów oraz faksów, akcesoriów do drukarek i materiałów eksploatacyjnych, posiadający bogatą tradycję oraz szeroką ofertę produktów, cechujących się doskonałą jakością wydruku oraz funkcjonalnością. Drukarki Brother cieszą się dużą popularnością, doskonale sprawdzając się zarówno w firmowych, jak i domowych  biurach.

Należy jednak pamiętać, że prawidłowe drukowanie i funkcjonowanie poszczególnym modelom drukarek zapewnią wyłącznie odpowiednio dobrane tonery do drukarki Brother. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych, w tym także tonery do drukarki Brother. Są to zarówno oryginalne produkty firmy Brother, dedykowane poszczególnym modelom drukarek, ale także szeroki wybór tonerów zamienników refabrykowanych do drukarek Brother. Zarówno oryginały, jak i zamienniki to produkty najwyższej jakości, niezwykle wydajne oraz gwarantujące doskonałe wydruki w korzystnej cenie.

Warto kupować produkty od sprawdzonych firm, by jak najdłużej cieszyć się sprawną drukarką i najlepszymi wydrukami.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)