Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Scyzoryki

Scyzoryk to praktyczny i wielofunkcyjny nóż kieszonkowy. Jest wiele typów scyzoryków z różnymi funkcjami np. hak, idealny dla wędkarzy do zakładania przynęty, do podważania różnych rzeczy. Szydło, z jego pomocą wywiercimy dziurki w różnych materiałach np. pasku, drewnie. Przyda się też do szycia. Kółko posłuży nam do przypięcia np. kluczy do scyzoryka, o korkociągu nie trzeba pisać. Wykałaczka, drobny szpikulec, dzięki któremu wydłubiesz, dosięgniesz trudno dostępne rzeczy z zakamarków oraz zrobisz reset w swoim urządzeniu. Małe ostrze, posłużą nam do cięcia miękkich materiałów oraz do precyzyjnego przycinania. Duże ostrze znajdzie zastosowanie do pracy przy wielu czynnościach czy to cięcie papieru, praca w drewnie, czy też inne prozaiczne czynności, które wykonujemy na co dzień. Znajdziemy również otwieracz do kapsli, pęsete np. do wyciągnięcia drzazgi. Skrobak do ryb, pilniczek do paznokci, mały śrubokręt, czasem nawet lupa i długopis. Jak widać możliwości jest wiele, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy szwajcarskie scyzoryki. Zarówno dla amatora jak i dla wprawionego użytkownika tych małych noży. Czy to grzybiarz, czy wędkarz, czy turysta, czy ma to być na prezent dla każdego znajdzie się odpowiedni model.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)