Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Sznurek

Sznurek - znamy go pod różnymi postaciami i wykorzystujemy do różnych celów, zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych. Przyjrzyjmy się bliżej sznurkom dekoracyjnym. Przy ich pomocy możemy przyozdobić bukiet, przewiązać prezent, ozdobić kartkę okolicznościową czy wykorzystać je podczas tworzenia własnoręcznych ozdób świątecznych.

Chętnie wykorzystywany podczas takich ręcznych robótek jest sznurek w całości bawełniany, gdyż jest to produkt wysokiej jakości, niezwykle trwały i estetyczny. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Sznurek to niezastąpiony dodatek, który z pewnością znajdzie zastosowanie w plecaku ucznia oraz w domowym biurku.

W naszej ofercie dostępny między innymi sznurek w 100% wykonany z bawełny, zapakowany w zestawy, z których każdy zawiera 5 zwojów sznurka po 5 metrów, każdy w innym kolorze (dwukolorowy). Sznurki zawinięte są w szpule, co chroni je przed splątaniem. Idealnie nadadzą się do wyrobu różnorakich dekoracji lub oryginalnego zapakowania prezentów.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)