Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Rafia

Rafia dekoracyjna jest to materiał wykorzystywany do przeróżnych celów zdobniczych, zarówno we florystyce, jak i twórczościach artystycznych. Może być ona naturalna, tworzona z wysuszonych liści palmowych bądź syntetyczna, barwiona na różne kolory. To dzięki swojej wytrzymałości ma tak szerokie zastosowanie.

Rafia to pewnego rodzaju wstążka, często wykorzystywana do przyozdabiania bukietów, pakowania prezentów- służąc jako sznurek do przewiązania bądź jako wypełniacz pudełek lub koszyków prezentowych. Pomimo tego, że jest to produkt bardzo trwały, odporny na wodę, wygląda niezwykle estetycznie i nadaje wyjątkowego charakteru każdej rzeczy, do której ją wykorzystamy.

Rafia dekoracyjna to także surowiec używany podczas przygotowywania różnego rodzaju ozdób- styropianowych wianków, świątecznych stroików oraz bezpośredniej dekoracji, na przykład stołu wigilijnego lub swojskiego czy doniczki.

Rafia często wykorzystywana jest podczas szkolnych zajęć plastycznych, gdyż można ją z łatwością formować, przewiązywać, kleić. Dzieci lubią ją ze względu na duży wybór kolorystyczny oraz możliwość tworzenia z jej użyciem ciekawych prac artystycznych.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)