Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 3

Podkładka na biurko

Biurko jest podstawowym i niezwykle ważnym miejscem służącym zarówno do nauki, jak i pracy. Aby były one jednak komfortowe i efektowne, konieczne jest zachowanie na biurku odpowiedniego porządku. Chodzi tutaj zarówno o posegregowane artykuły biurowe, mające swoje właściwe miejsce, jak również ogólną czystość biurka.

Podkładka na biurko to bardzo przydatny produkt, pozwalający skutecznie zabezpieczyć powierzchnię roboczą blatu biurka przed zarysowaniami, zabrudzeniami i zalaniem. Dzięki temu jakże prostemu rozwiązaniu, dzieci mogą swobodnie korzystać z biurka, bez obaw o jego uszkodzenie podczas wykonywania prac plastycznych, a więc malowania, klejenia czy wycinania.

Podkładka na biurko dostępna jest w różnych wzorach, kolorach i wielkościach. Odpowiednio dobrana stanowi pewien rodzaj ozdoby biurka, będąc jednocześnie niezwykle wytrzymałą i elastyczną. Co ważne- podkładka nie utrudnia pisania, wręcz jest pomocna, gdy chcemy napisać coś na pojedynczej kartce, gdyż posiada jednolitą strukturę, w przeciwieństwie do nieregularnej powierzchni biurka.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)