Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Plastelina

Plastelina to doskonały produkt, pomagający rozwijać zdolności manualne dziecka oraz jego wyobraźnię przestrzenną. Jest to masa, która po ogrzaniu w dłoniach robi się plastyczna, by następnie znów w temperaturze pokojowej, po odłożeniu, nieco stwardnieć. Co ważne, nie twardnieje na zawsze, dlatego plastelina jest produktem wielokrotnego użytku. Oczywiście musimy zadbać, by plastelina się nie zabrudziła bądź też jej kawałki nie zabrudziły chociażby kanapy czy dywanu.

Plastelina dostępna jest w wielu kolorach, w pojedynczych sztukach lub całych zestawach. Jest to produkt bezpieczny, dlatego mogą używać ją nawet najmłodsi. Można z niej tworzyć przeróżne kształty, dobierając przy tym kolory. Ponadto plastelinę można wykorzystać do połączenia materiałów ze sobą, na przykład skleić kasztany podczas tworzenia z nich jesiennych ludzików.

Plastelina jest materiałem często używanym na zajęciach plastycznych w szkole. Ważne, by podczas kompletowania wyprawki szkolnej wybrać produkty wysokiej jakości, by jak najdłużej mogły posłużyć dziecku.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)