Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Więcej Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 16

Piórnik

Piórnik służy do przechowywania niezbędnych akcesoriów i przyborów szkolnych. Liczba wzorów, kolorów oraz modeli piórników z roku na rok się poszerza. Również jego wykonanie oraz wykończenia są  coraz trwalsze i solidniejsze, przez co coraz trudniej zdecydować się dziecku na ten jeden jedyny, który być może będzie mu towarzyszyć przez kilka następnych lat szkolnych.

Modne modele to tzw. kieszonka, czyli piórnik dzielony na pół zamkiem, gdzie po jego rozsunięciu można go rozłożyć. Piórnik ten sprzedawany jest najczęściej wraz z wyposażeniem. Innymi modelami są saszetka, jamnik lub tuba.

Piórnik musi charakteryzować się wysoką trwałością, a więc jakością użytych do jego wyrobu materiałów. Może to być zarówno tkanina naturalna, jak i sztuczna. Do tego solidny zamek, który wytrzyma częste rozsuwanie i zasuwanie. Piórnik powinien być dostosowany wielkością do dziecka- im więcej akcesoriów szkolnych, tym piórnik powinien być większy tak, by możliwe było swobodne posługiwanie się nim.

Piórnik jest jednym z tych przedmiotów, które są najbardziej lubiane przez dzieci. Spowodowane jest to przede wszystkim wzorami dostępnych na rynku piórników. Warto więc sprawić dziecku radość i pozwolić mu wybrać ten, który najbardziej przypadł mu do gustu, jednocześnie zważając na jego funkcjonalność.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)