Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
rozmiar
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
CPV
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 6

Pędzelek

Pędzelek w blistrze to nieodzowne akcesorium malarskie, wpisujące się m.in. w wyprawkę szkolną.  Korzystają z niego zarówno dzieci, jak i doświadczeni artyści.

Najczęściej spotykane pędzelki wykonane są z drewnianych patyczków, które wykończone się końskim, lub w przypadku tańszych zamienników świńskim lub syntetycznym włosiem, zakutym w specjalnej skuwce.

Pędzelek o różnych rozmiarach, kolorach oraz kształtach sprawia, że dziecko będzie chętnie korzystać z farb, jednocześnie bawiąc się nimi oraz nabywając nowe umiejętności plastyczne. Malowanie rozwija bowiem zarówno kreatywność, jak i zdolności manualnie.

Pędzelek powinien być oczywiście dobrany do techniki, którą chce się wykorzystać. Miękkie pędzle sprawdzą się idealnie przy akwarelach, zaś twardsze odpowiedniki będą właściwe do farb plakatowych oraz olejnych.

W naszej ofercie znaleźć można pędzelki w blistrach pakowane po kilka sztuk,  jak i egzemplarze w wersji solo o poszczególnej wielkości- określonej w rozmiarach.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)