Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Paleta

Spośród wielu akcesoriów potrzebnych dziecku podczas pracy i zabawy z farbami, niewątpliwie przydatnym przedmiotem jest paleta malarska. Jest to bardzo proste narzędzie, występujące w postaci drewnianej bądź plastikowej, płaskiej kuwety z niewielkimi wgłębieniami oraz wygodnym uchwytem do trzymania.

Paleta umożliwia mieszanie farb a także ułatwia malowanie farbami wyciskanymi z tubek. To właśnie na palecie z trzech podstawowych barwników może powstać cała gama kolorów i odcieni. A przecież im więcej kolorów, tym większe możliwości malarskie dla dziecka.

W naszej ofercie dostępna jest między innymi plastikowa paleta do malowania, która dzięki swojej lekkości i poręczności wpływa na komfort jej użytkowania przez dziecko. Jednocześnie jest wyjątkowo trwała, odporna na działanie wody  oraz nie powstają na niej odbarwienia. Dodatkowo jest to produkt wielokrotnego użytku- wystarczy przemyć go wodą, by możliwe było mieszanie kolorów na nowo.

Paleta wykorzystywana jest również przez profesjonalnych malarzy, gdyż umożliwia z podstawowej palety kolorów, przygotowanie ogromnej ilości barw.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)