Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
format
  • Zaznaczono
grubość (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 18

Okładka na Zeszyt

Zeszyty to akcesoria szkolne najbardziej narażone na wszelkie zniszczenia, zabrudzenia czy zagięcia. Dlatego tak ważną rolę pełni okładka na zeszyt.  Zeszyty są bowiem bardzo często używane, zarówno w szkole, jak i w domu, jednocześnie więc stykają się z wieloma substancjami, powodującymi ich zabrudzenie. Okładka na zeszyt, aby prawidłowo chroniła przed plamami, wilgocią i zagnieceniami, musi być odpowiednio dobrana.

Dostępnych jest wiele rodzajów okładek na zeszyty- kolorowe, przezroczyste, regulowane, samoprzylepne, w formacie A4 lub A5 a także do własnoręcznego wycięcia.

Okładka na zeszyt sprawi, że odtąd zeszyty przenoszone codziennie w plecaku będą wyglądały estetycznie a korzystanie z nich stanie się o wiele przyjemniejsze. Ponadto dzięki różnorodności okładek dostępnych na rynku, możliwe jest dopasowanie ich w taki sposób, aby ułatwiały rozpoznawanie poszczególnych zeszytów w plecaku, na przykład każdy zeszyt w okładce innego koloru.

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór okładek na zeszyty, w różnych kolorach, wielkościach, gładkie bądź groszkowe. Okładka na zeszyt dostępna jest w zestawach bądź w pojedynczych egzemplarzach.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)