Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
grubość (mm)
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 4

Okładka na książki

Okładka na książki szkolne to przydatny a zarazem zachęcający do nauki artykuł papierniczy. Okładki można podzielić na te, które wybiera się ze względu na ich walory dekoracyjne lub te, które trwale i solidnie zabezpieczają książkę choć oczywiście najlepiej, gdy możliwe jest spełnienie obu tych warunków.

Okładka na książki  wykonana jest z transparentnej foli krystalicznej lub z grubej foli PCV odpornej na trudne warunki szkolne. Folia uchroni książki przed uderzeniami oraz otarciami, które występują podczas ich transportu w plecaku lub tornistrze. Dostępne okładki występują w wielu rozmiarach, dlatego można je dopasować do większości formatów książek dostępnych na runku. Jeżeli jednak żadna okładka nie wpisze się w rozmiar posiadanego egzemplarze, można skorzystać wtedy z okładek regulowanych.

Twardsze egzemplarze okładek z PCV przeznaczonych do oprawiania książek sprawią, że rogi woluminów nigdy nie będą pozaginane, co z  kolei wpłynie na ich estetyczny wygląd, dzięki czemu korzystanie z nich będzie znacznie przyjemniejsze. Dobrze zabezpieczona książka będzie mogła dłużej służyć jako nośnik do nauki dla kolejnych pokoleń.

Okładka na książki dostępna w ofercie to folia transparentna, pełno kolorowa oraz z nadrukiem, którą w szybki sposób można założyć na wolumin.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)