Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Więcej Zaznaczono
rodzaj
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 17

Naklejki

Naklejki wszelkiego rodzaju pobudzają zarówno wyobraźnię, jak i kreatywność każdego dziecka. Występuję one w postaci wyplotowanych, tj. wyciętych po obrysie kolorowych nadruków, odpornych zarówno na zabrudzenia, jak i wilgoć. Dostępne w naszej ofercie naklejki posiadają ekologiczny oraz zmywalny klej wodny, dzięki czemu można je zastosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez obawy o zdrowie własnego dziecka.

Naklejki dostępne w ofercie to pojedyncze egzemplarze lub pakiety w postaci albumów, które umilą czas każdemu dziecku. Ich różnorodność daje wiele możliwości- jedne z nich będą wspomagać naukę pisania, zaś inne zabiorą dziecko w podróż, w której pozna różne zakątki świata. W sklepie znaleźć można również albumy z naklejkami rozdzielone na poszczególne kategorie wiekowe, jak również płeć dziecka.

Nasze naklejki to produkty wysokiej jakości, zaś wydruk pokryty specjalnym laminatem zabezpieczającym sprawi, że zabawa z naklejkami potrwa dłużej i dłużej będą one cieszyć oko. Dzięki nim można sprawić, że otoczenie dziecka ożyje. Można sprawić ogromną radość dziecku, ofiarując mu naklejki z ulubionym bohaterem kreskówki. To z pewnością umili mu czas podczas odrabiania zadań.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)