Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Modelina

Modelina, w odróżnieniu do plasteliny, jest popularna nie tylko jako zabawka edukacyjna wśród dzieci i młodzieży szkolnej, ale również wśród plastyków profesjonalistów, którzy wykorzystują tą plastyczną masę do tworzenia rzeźb oraz modeli prototypów.

Modelina posiada wszystkie właściwości plasteliny, jednak w odróżnieniu od niej można ją utwardzić za pomocą temperatury w taki sposób, aby gotowa praca była twarda jak skała. Dlatego modelina dobrze sprawdza się nawet jako dodatek do drobnej galanterii, takiej jak korale, breloki, itp.

Gotowy produkt wystarczy włożyć na ok. 15-20 minut i wygrzać go w temperaturze powyżej 100 stopni Celsjusza. Aby uzyskać pełniejsze i bardziej kontrastowe kolory, końcowy wyrób można posmarować olejem roślinnym.

W naszym asortymencie znajduje się modelina sprzedawana w zestawach  zawierających od kilku do kilkunastu kolorowych kawałków masy. Jednak im bardziej rozbudowany zestaw, tym jego możliwości są większe, zaś dziecko korzystające z naszych produktów może bezpiecznie pogłębiać swoją kreatywność.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)