Wszystkie kategorie

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Kubeczek

Kubeczek do płukania pędzli podczas malowania prac plastycznych ma za zadanie uchronić ściany, podłogi oraz co najważniejsze dzieci i kartkę, na której malują, przed kapiącą, brudną od barwników wodą. Co prawda większość stosowanych farb jest bezpieczna dla  ludzi i środowiska, jednak zdecydowanie lepiej, gdy podczas kreatywnych zabaw dzieci z tego rodzaju artykułami plastycznymi, pozostają one nie tylko zadowolone z efektów swojej pracy, ale także i czyste.

Kubeczek ten to bardzo prosty pojemnik, choć dla niejednego rodzica, który wie czym kończy się korzystanie jego pociechy z farb, kubeczek do wody z blokadą wylania jest niejako innowacyjnym cudem techniki. Kubek taki często nazywany jest kubkiem niekapkiem.

Dzięki specjalnej konstrukcji oraz zastosowaniu kołnierza ochronnego dookoła rantu kubka, w momencie gdy zostanie on przewrócony lub przestawiony do pozycji poziomej, nic się z niego nie wyleje. Kubeczek niekapek jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych transparentnych lub pełno kolorowych, wykonany z twardego, odpornego na uderzenia tworzywa.

Kubeczek posiada pokrywkę, zaś dodatkowe tłoczenia umożliwiają położenie pędzelków podczas przerwy w pracy oraz wypłukanie farby.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)