Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
rodzaj
  • Zaznaczono
rozmiar
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 30

Kredki

Kredki to jedne  z podstawowych narzędzi plastycznych, które zarówno powinny znaleźć się w plecaku ucznia czy przedszkolaka a także w każdym pokoju dziecięcym. To od nich rozpoczyna się przygoda z rysowaniem, malowaniem i kolorowaniem. Jest to bowiem najlepszy sposób na kreatywną formę zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale i całej rodziny.

Istnieje kilka rodzajów kredek- kredki ołówkowe, kredki woskowe, kredki pastelowe. Pierwsze próby artystyczne warto rozpocząć przy użyciu kredek woskowych. Mają one bezpieczniejszą budowę, są niewielkiej wielkości i można nimi malować z każdej strony. Zdecydowanie większej precyzji wymagają kredki ołówkowe, choć należą one do najpopularniejszych i najczęściej używanych. Ważne, by były to kredki dobrej jakości, by łatwi się nimi rysowało, by dawały wyraziste kolory oraz by nie łamały się przy każdym ruchu.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kredek wszystkich rodzajów. Dostępne są one w mniejszych bądź większych zestawach kolorystycznych. Są to kredki okrągłe, trójkątne, dwustronne, z efektem akwareli, z nadrukiem, z gumką- każdy z pewnością znajdzie odpowiedni produkt dla swojego dziecka, dzięki któremu będzie mogło ono rozwijać swoje artystyczne zdolności.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)