Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Kreda chodnikowa

Kreda jest produktem, który kojarzy się przede wszystkim ze szkolną tablicą. Jednak oprócz tego, jest także dostępna na rynku wyjątkowa kreda chodnikowa, dzięki której dzieci mogą tworzyć kreatywne prace malując nią po chodniku, asfalcie, a nawet ścianie, spędzając czas na świeżym powietrzu. Taka prosta rzecz, a tak uatrakcyjnia zabawę!

Kreda chodnikowa może być także wykorzystana do narysowania pól popularnych gier podwórkowych, takich jak klasy czy państwa-miasta oraz podczas zabawy w podchody do znaczenia strzałek.

Kreda chodnikowa ma wiele atutów. Przede wszystkim jest nietoksyczna, a więc w pełni bezpieczna zarówno dla dzieci, jak i środowiska. Po drugie, bardzo wydajna, dzięki czemu można tworzyć do woli przepiękne rysunki, a całą zabawę ograniczyć może jedynie wyobraźnia, choć tej zazwyczaj dzieciom nie brakuje. Po trzecie jest niskopyląca, co wpływa na komfort użytkowania a po całej zabawie łatwo ją zmyć- wystarczy odrobina wody lub po prostu pierwszy deszcz.

W naszej ofercie posiadamy grubą, stożkową kredę, z zaokrągloną jedną końcówką, co ułatwia rysowanie. Jeden zestaw zawiera 20 sztuk kolorowej kredy, zamkniętej w plastikowym pudełku z rączką, co ułatwia przenoszenie.

Kreda chodnikowa to propozycja nie tylko dla maluchów, lecz okazja do doskonałej i kreatywnej zabawy dla całej rodziny.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)