Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Kolorowanka

Kolorowanka jest produktem, który uwielbiają wszystkie dzieciaki. Pozwala na naukę prawidłowego posługiwania się kredkami, flamastrami czy nawet farbami, gdyż podczas malowania dziecko uczy się, jak nie wychodzić poza linię a także jak dobierać kolory.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo kolorowanek o przeróżnych wzorach- pojazdy, zwierzęta, ulubieni bohaterowie bajek. Niektóre posiadają w środku dodatek w postaci naklejek lub krzyżówkę czy rebus.

W naszej ofercie posiadamy wyjątkowy rodzaj malowanki, którą jest kolorowanka przestrzenna. Poza tym, że gwarantuje ona długie godziny doskonałej zabawy podczas jej malowania, to dodatkowo po złożeniu stanowi stabilną konstrukcję, którą wykorzystać można do dalszej zabawy. Kolorowanka o wzorze kuchni, po własnoręcznym pokolorowaniu, świetnie nada się jako element wyposażenia dziecięcego domku.

Kolorowanka stanowi więc element zarówno edukacyjny, jak i rozrywkowy. Jest szczególnie ważna w rozwoju najmłodszych dzieci, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę artystyczną.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)