Wszystkie kategorie

Filtry

pojemność (ml)
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Klej w płynie

Klej to artykuł przydatny wszędzie- w domu, w pracy, przedszkolu czy szkole. Kleimy zarówno rzeczy użytkowe, gdy chcemy je naprawić, jak i tworząc ozdoby lub prace plastyczne z różnych materiałów- papieru, tektury, filcu. Klej w połączeniu z prostymi surowcami, które zawsze znajdziemy w domu, może stanowić ogromną frajdę dla dzieciaków oraz być okazją do ich twórczego rozwoju.

Kleje dostępne są w różnych formach- wyciskane, w tubce, w butelce, w sztyfcie oraz o zróżnicowanych właściwościach i parametrach. Jednym z najpopularniejszych jest klej w płynie. Dzięki swojej konsystencji łatwo się rozprowadza, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie. Jest to klej uniwersalny, przezroczysty, szybkoschnący, typu introligatorskiego, przeznaczony do klejenia papieru różnego rodzaju, tektury, materiałów. Dużym atutem jest to, że nie kruszy się po wyschnięciu.

Ponadto klej w płynie dostępny w naszej ofercie jest produktem łatwo zmywalnym oraz bezpiecznym, dlatego świetnie nadaje się jako element szkolnej wyprawki. 

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)