Wszystkie kategorie

Filtry

Klasa
  • Zaznaczono
Marka
  • Zaznaczono
kolor
  • Zaznaczono
produkt
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
zamiennik
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 43

Gumka

Gumka to obowiązkowy element wyposażenia każdego piórnika. Pozwala na skuteczne poradzenie sobie z niechcianym błędem w zeszycie ucznia bądź usunięcie niedoskonałości podczas tworzenia pracy plastycznej. Gumka znakomicie radzi sobie z wymazywaniem ołówka grafitowego, grafitu, kredek rysunkowych a niekiedy i długopisu.  Narysowany znak ściera się z włókna celulozy, jednocześnie nie uszkadzając papieru.

Istnieje kilka rodzajów gumek do mazania, jednak najlepsza z nich to gumka chlebowa. Pomimo tego, że jest to produkt, który podczas użytkowania kurczy się, to jest niezwykle skuteczny, gdyż  wchłania ołówek, nie zaś wciela go głębiej papieru. Dobrym wyborem będzie także gumka biała, która doskonale radzi sobie z mocno zarysowanymi wzorami.

W naszej ofercie posiadamy gumki o różnych parametrach- białe, kolorowe, uniwersalne, jako uchwyt ergonomiczny, wielofunkcyjne. Oprócz swojej funkcjonalności, tym co wpływa na  ich popularność i zamiłowanie wśród dzieci, jest różnoraka kolorystyka i wzornictwo, dzięki czemu doskonale nadają się do tworzenia swojej własnej kolekcji.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)