Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 3

Folia

Folia celofanowa, choć kojarzy nam się najczęściej ze sklepami florystycznymi, kwiaciarnią bądź biurem dekoracji ślubnych a także znajduje zastosowanie jako element ozdobny, służący do efektownego zapakowania prezentu, to świetnie nadaje się także jako zabezpieczenie książek oraz zeszytów szkolnych naszej pociechy.

Z pewnością wiemy, jak po upływie krótkiego czasu od rozpoczęcia roku szkolnego wyglądają pomoce dydaktyczne dzieci, gdy nie są w żaden sposób zabezpieczone. Standardowy widok to pozaginane rogi, pomięta bądź zabrudzona okładka, wytarty przód i brzeg książek. W szybki sposób możemy jednak temu zaradzić, tworząc unikatowe okładki z folii celofanowej.

Folia taka jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Wystarczy pociąć ją na odpowiednio dopasowane do książki bądź zeszytu wielkości, zostawiając parę centymetrów z obu stron na zagięcie, następnie obłożyć je folią,  pozostawione marginesy odgiąć do środka i przykleić za pomocą taśmy przezroczystej.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór folii w rolce, przeznaczonej zarówno do pakowania prezentów, jak i tworzenia z niej okładek na książki i zeszyty. Folia sprzedawana jest w rolkach, posiada różne wymiary, dostępna jest folia całkowicie transparentna (przezroczysta), kolorowa bądź z nadrukiem wzorów- w kwiaty, złote serca, czerwone serca, pszczółki, balony oraz motyw szczęścia. Folia cieszy się niezwykłą trwałością a poza tym ładnie prezentuje się na materiałach edukacyjnych, odpowiednio je zabezpieczając.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)