Wszystkie kategorie

Filtry

Marka
  • Zaznaczono
typ
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Więcej Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 9

Flamastry

Flamastry, inaczej zwane także mazakami, to artykuły szkolne, które obowiązkowo muszą znaleźć się na liście przyborów podczas kompletowania wyprawki szkolnej. Zresztą z tych jakże popularnych materiałów piśmienniczych dzieci korzystają nie tylko w szkole, ale także i w domu, tworząc piękne, kolorowe prace- kartki świąteczne, laurki, obrazki. Flamastry, dzięki szerokiej palecie kolorów oraz intensywności ich barw są jednym z podstawowych elementów, wykorzystywanych podczas zajęć plastycznych w przedszkolach i szkołach. Flamastry przydają się także i dorosłemu, gdy musi coś odpowiednio oznaczyć, podkreślić czy wyróżnić, by później łatwiej było to odszukać.

Pisaki te charakteryzują się, oprócz wspomnianego już wcześniej bogactwa wyrazistych kolorów i szerokiego zakresu zastosowań, także wyjątkową trwałością, lekkością oraz poręcznością, dzięki czemu tworzenie prac przy ich użyciu jest naprawdę przyjemne i łatwe.

W naszej ofercie posiadamy flamastry najlepszych marek, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz trwałości kolorów, służąc jak najdłużej. Produkty dostępne są w zestawach, zarówno małych, jak i dużych a także zróżnicowanych pod względem pozostałych parametrów- ilości sztuk w zestawie, grubości końcówki do malowania, intensywności kolorów, formy przechowywania. Dla małych dzieci idealnie nadadzą się flamastry trójkątne, które są komfortowe zarówno ze względu na lepsze ułożenie w dłoni, jak i sposób malowania nimi. Innym rozwiązaniem są także flamastry zmywalne, które zdecydowania łatwiej zmyć nie tylko z ciała, ale również z pozostałych przedmiotów.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)