Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Etykiety

Etykiety szkolne to artykuł, który poza oczywiście swoją rolą użytkową, sprawia dzieciom ogromną frajdę. Zacznijmy od tych najmłodszych, przedszkolaków, którzy nie potrafią jeszcze czytać a swoje przybory najłatwiej im odnaleźć, gdy oznaczymy je kolorową etykietą z ulubionym bohaterem bajki bądź sympatycznym zwierzakiem. Zresztą dzięki etykiecie, każdy element składający się na wyprawkę dziecka można dodatkowo podpisać tak, by nauczyciel lub rodzic mógł w łatwy sposób odgadnąć, co jest własnością danego dziecka. W niektórych przedszkolach czy klasach najmłodszych szkół podstawowych takie etykiety są nawet obowiązkowe.

Etykiety przybierają różne formy. Mogą to być wyłącznie pojedyncze obrazki, jeden symbol, który dziecko w łatwy sposób rozpozna, etykiety z miejscem do uzupełnienia danych, na przykład imienia i nazwiska czy klasy do której uczęszcza dziecko a także etykiety już uzupełnione. Obecnie istnieje także możliwość wykonania indywidualnego projektu etykiet, w dowolnym kształcie, rozmiarze i materiale, nawet takim, który będzie odporny na wodę, a więc nadadzą się także i do oznaczenia ubrań.

W naszej ofercie posiadamy etykiety szkolne mały świat, o tematyce podróż poprzez historię i kulturę całego świata. Jest to mix wzorów i kolorów, z czego na jeden komplet składa się 3 arkusze po 3 naklejki na każdym. Są to etykiety samoprzylepne o kształcie prostokątnym

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)