Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Ciastolina

Ciastolina jest to nowsza wersja plasteliny, a więc miękka masa plastyczna, która od swojej starszej siostry różni się tym, że dużo szybciej staje się w pełni plastyczna. Dopóki przechowujemy ją w opakowaniu, jest ciągle dość miękka, po wyjęciu i przetrzymywaniu w dłoniach robi się plastyczna, a gdy pozostawimy ją na powietrzu, po pewnym czasie stwardnieje i zrobi się krucha. Prawidłowo użytkowaną ciastolinę można wykorzystywać wielokrotnie, tworząc wyjątkowe figurki, zaś jej możliwości ograniczyć może wyłącznie wyobraźnia dziecka.

Ciastolina jest doskonałym produktem dla dzieci, który pozwala na kreatywną i pełną radości zabawę a ponadto poprawia zdolności manualne i artystyczne. Tworzona jest z nieszkodliwych składników, dlatego jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Dużym plusem, szczególnie istotnym z punktu widzenia rodzica jest to, że ciastolina nie brudzi rąk i łatwo rozpuszcza ją woda z mydłem.

Ciastolina nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci. Nie ma bowiem nic lepszego, niż rozwój sprawności manualnej poprzez ugniatanie, mieszanie, lepienie czy modelowania. Tym bardziej, że świetnie nadaje się do wyciskania foremkami przeróżnych kształtów. Ciastolina dostępna jest także w różnych kolorach.

W naszej ofercie posiadamy zestawy ciastoliny w praktycznych wiaderkach, które dodatkowo posiadają również foremki. Zestawy te występują jako mix kolorów. Są nietoksyczne, a więc w pełni bezpieczne dla dzieci. Idealnie nadadzą się do tworzenia ciekawych prac plastycznych przez najmłodszych, zarówno w szkole czy przedszkolu, jak i w domu.

 

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)