Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Charmsy

Co jakiś czas pojawiają się na rynku artykuły, które szybko stają się tak popularne, że chce je mieć dosłownie każdy. Podobnie było i z pewnego rodzaju biżuterią, a dokładniej z jej modułem, jakim są charmsy. Kilka słów wyjaśnienia dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa.

Charmsy to nic innego, jak niewielkie zawieszki na bransoletki, dzięki którym można komponować własne zestawy. Występują w przeróżnych wzorach, umożliwiających pełną personalizację i odniesienie się poprzez symbolikę do własnych uczuć, odczuć, emocji i wydarzeń w swoim życiu. Bazę do charmsów stanowi specjalny łańcuszek, do którego możliwe jest doczepienie poszczególnych zawieszek, których ilość może być ograniczona wyłącznie długością bransoletki. Jest to więc niezwykła forma biżuterii, którą uwielbiają szczególnie kobiety, zarówno te duże, jak i małe.

Wśród dzieci w wieku szkolnym popularne są charmsy, które doczepiane są do bransoletki wykonanej z kolorowych gumek. Jest to zarówno element dekoracyjny, jak i możliwość doskonałej zabawy poprzez tworzenie oraz zbieranie poszczególnych charmsów. Ponadto charmsy mogą być wykorzystywane również i w inny sposób, na przykład jako zawieszka do piórnika czy plecaka.

W naszej ofercie posiadamy charmsy Sweetheart do gumek Rubber Loops. Jeden komplet zawiera 5 sztuk zawieszek o różnych wzorach i kolorach, jak na przykład serduszko, kwiatek, biedronka, truskawka, tort. Dzięki takim dodatkom każde dziecko poczuje się wyjątkowe i w kreatywny sposób będzie mogło wyrażać swoje emocje i nastrój.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)