Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Brokat

Brokat to produkt uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, którzy chętnie wykonują wszelkiego rodzaju prace artystyczne, rozwijając swój talent i pasje. Brokat to mniejsze lub większe, błyszczące metaliczne i występujące w różnych kolorach a nawet kształtach drobinki, mające bardzo szerokie zastosowanie. Można znaleźć je bowiem zarówno w długopisach i kleju, jak również w lakierze do paznokci lub spreju do ciała i włosów.

Brokat jako artykuł szkolny służy do dekorowania różnego rodzaju prac plastycznych, kartek okolicznościowych, ozdób świątecznych, przedmiotów z gliny lub z masy solnej. Dzieci chętnie wykorzystują go także  do przyozdabiania swoich wpisów w pamiętnikach rówieśników.

Brokat może występować w różnych formach- najbardziej popularny jest brokat sypki, łatwy w rozprowadzaniu a także tworzący podstawę do pozostałych rodzajów brokatów, a więc w kleju, w spreju, jako taśma klejąca czy kartka samoprzylepna. Brokat ma doskonałe właściwości plastyczne, a dzięki swojej ziarnistości i połyskowi nada charakteru każdej pracy, wykorzystywany w zdobnictwie, florystyce, kosmetyce, przemyśle.

W naszej ofercie posiadamy brokat sypki w pudełku, którego otwory ułatwiają dozowanie produktu a także jego wygodne transportowanie. W jednym opakowaniu znajduje się 6 kolorów brokatu sypkiego o łącznej wadze 60g. Jest to idealny produkt, który z pewnością wpłynie na kreatywność każdego dziecka i będzie powodem wielu radości podczas twórczego spędzania czasu.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)