Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
format
  • Zaznaczono
gramatura (g/m2)
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 5

Blok techiczny

Blok techniczny to artykuł szkolny, który powinien znaleźć się w wyprawce każdego ucznia. Służy zarówno do rysowania i malowania, jak i wycinania czy tworzenia rysunków i szkiców technicznych a nawet do składania figur przestrzennych. Charakteryzuje się wysokiej jakości oraz wytrzymałym papierem o gramaturze od 130gsm do 300gsm, dzięki czemu idealnie nadaje się do malowania farbami a także wytrzymuje wielokrotne ścieranie po nim gumką.

Z uwagi na swoje parametry blok techniczny wykorzystywany jest również przez studentów poszczególnych kierunków technicznych a także we wszelkich biurach artystycznych oraz architektonicznych, do tworzenia profesjonalnych projektów. Można tworzyć na nim używając ołówka, kredek różnego rodzaju, węgla czy tuszu.

W naszym asortymencie znaleźć można blok techniczny biały, który świetnie nadaje się do rysowania, malowania, szkicowania oraz blok techniczny kolorowy,  którego kartki barwione są w masie, dzięki czemu nawet po rozerwaniu kartki nie występują białe strzępy a kolory są żywe i piękne. Można więc używać go do tworzenia wycinanek, wydzieranek czy własnoręcznych kartek okazjonalnych.

Blok techniczny standardowo występuje w formacie A4, choć posiadamy także format A3. Produkt to 10 sztuk kartek w kolorze białym bądź jako mix kolorów. Kartki połączone są ze sobą w jedną całość za pomocą kleju, rozprowadzonego po krótkim boku. Poszczególne karki można jednak z łatwością wyrywać.

Blok techniczny, jak sama nazwa mówi, pomaga w nabywaniu umiejętności technicznych. Pozwoli dziecku na kreatywne tworzenie prac plastycznych oraz technicznych. Nie można więc o nim zapomnieć kompletując wyprawkę szkolną dla swojego dziecka.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)