Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Blok rysunkowy

Blok rysunkowy jest podstawowym rodzajem papieru rysunkowego. Chętnie korzystają z niego dzieci w przedszkolu, gdyż służy do tworzenia kreatywnych prac plastycznych- nadaje się zarówno do rysowania, jak i malowania. Blok rysunkowy jest wiec niezbędnym elementem każdej wyprawki szkolnej. Znany jest także najmłodszym z domowych zabaw, gdy po raz pierwszy mieli do czynienia z pędzlem bądź kredkami.

Wyróżnić możemy blok rysunkowy biały, który podobny jest do papieru ksero z tą różnicą, że charakterystyczna faktura papieru ułatwia rysowanie oraz blok rysunkowy kolorowy, który nadaje się także do tworzenia wydzieranek, wyklejanek, wycinanek i wielu innych prac plastycznych. Blok rysunkowy występuje standardowo w formacie A4, choć dostępny jest także format A3. Na produkt składa się kilkanaście kartek, zazwyczaj 2o sztuk, które połączone są w całość za pomocy kleju, rozprowadzonego po krótkim boku. Pomimo tego, że trzyma on wszystkie kartki razem, możliwe jest łatwe wyrywanie poszczególnych z nich. Poszczególne artykuły różnią się od siebie gramaturą, która występuje w zakresie od 80gsm do 120gsm.

Blok rysunkowy daje wiele możliwości rozwoju swoich twórczych pasji a także służy do nauki rysowania i malowania. Dzięki niemu każdy rodzic będzie mógł cieszyć się pierwszym obrazkiem lub pierwszą ręcznie wykonaną przez swoje dziecko laurką. Również dla dorosłych blok rysunkowy może być narzędziem do realizowania swoich artystycznych pobudek bądź może przydać się w codziennej pracy. Warto więc mieć blok rysunkowy w swojej szufladzie.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)