Wszystkie kategorie

Filtry

typ
  • Zaznaczono
rozmiar
  • Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 4

Bibuła

Chyba każdy z nas tworzył kiedykolwiek jakąś pracę z wykorzystaniem bibuły. Bibuła pomimo tego, że jest to bardzo cienki wyrób papierniczy i niezbyt trwały, to ma szerokie zastosowanie i charakteryzuje się dobrymi właściwościami chłonnymi. Nic więc dziwnego, że od lat jest jednym z najpopularniejszych artykułów plastycznych. Wyróżniamy kilka rodzajów wikliny, jednak najpopularniejszymi są bibuła gładka oraz bibuła marszczona, które mają wysokie właściwości plastyczne.

Bibuła doskonale nadaje się do tworzenia łańcucha choinkowego, robienia dekoracyjnych pomponów, wykonywania kwiatów ozdobnych, wyklejania obrazków lub witraży. Jeszcze nie tak dawno bibuła była także podstawowym produktem dekoratorskim podczas różnego rodzaju imprez szkolnych czy rodzinnych- popularna szkolna „choinka” nie mogła się odbyć bez charakterystycznych łańcuchów z bibuły, zwisających spod sufitu.

Posiadamy szeroką ofertę bibuły różnego rodzaju, koloru, wielkości oraz gramatury. Sprzedawane są one jako pojedyncze sztuki bądź w zestawach, tworzących mix kolorów. Jeśli lubisz rękodzielnictwo i kreatywną pracę, bibuła musi stać się obowiązkowym elementem Twojego biurka. To doskonały materiał zdobniczy, przeznczony zarówno dla dzieci, jak o dorosłych. Szczególnie dla najmłodszych doskonałą zabawą a jednocześnie kreatywnym zajęciem będzie wyklejanie obrazków przy użyciu bibułowych kuleczek. Z pewnością pobudzi to wyobraźnię dziecka, a co najważniejsze- jest to produkt niezwykle tani i bezpieczny w użytkowaniu.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)